LADA 4x4 urban

Do mesta aj do terénu

 

 

 
 
 

 

 

LADA 4x4 urban

Do mesta aj do terénu

 

 

 
 
 

 

 

 

 

FOTOGALÉRIA
 
 

CENNÍK
 

 

 

LADA 4x4 auto, ktoré rozumie terénu

LADA 4x4 urban je dvojpriestorový trojdverový mestský crossover s vysokou priechodnosťou, ktorú zaručuje náhon všetkých štyroch kolies. LADA 4x4 urban je obľúbený automobil, ktorý je vhodný do každej situácie v mestskej džungli a za jej hranicami.

 

V kabíne je nainštalované nové čalúnenie tunela riadenia s praktickým úložným priestorom. K dispozícii je taktiež riadiaci systém na elektrické ovládanie okien a nastavenie vonkajších spätných zrkadiel.

 

 

LADA 4x4 urban je vybavený vyhrievanými vonkajšími spätnými zrkadlami, ktoré spolu s rozšírenou oblasťou zorného poľa zadného okna zlepšujú viditeľnosť.

 

Plastový nárazník, integrovaný v siluete vozidla vo farbe karosérie, dizajnovo prepracovaná predná maska a kolesá o veľkosti 16 palcov - podľa týchto znakov bude LADA 4x4 urban ťahko rozpoznateľná. Na miesto chrómu na kľučkách dverí a tesnenia okien prišlo prísnejšie čierne prevedenie. Kabína je vybavená novým efektným a originálnym čalúnením. Vlastnosti LADA 4x4 urban ocenia najmä majitelia horských chát, milovníci terénnych jázd a podniky s častými jazdami do náročného terénu.

 

 

  
 
 
 
 
 
    LADA 4x4   LADA KALINA   LADA VESTA   LADA GRANTA  

 

 

 

Počet návštev stránky [341364] Počet návštev dnes [96]